Indická masáž hlavy přinese Vašemu tělíčku pocit odpočinku, zklidnění a navodí stav celkové pohody.

 

Před samotnou masáží hlavy dochází k uvolnění ramen, šíje, paží. Poté následuje masáž hlavy a obličeje. Masáž kůže na temeni hlavy podporuje růst a výživu vlasů, dochází k uvolnění a odplavení stresu z těla.

 

Indická masáž hlavy – CHAMPI pochází z tradiční indické masáže hlavy, která byla prováděna lazebníky, především jako posilující masáž kůže hlavy, jež měla povzbuzující a osvěžujcí účinek. Začlněním prvků ayurvédské masáže hlavy, která je energetická, osvěžující a relaxační současně, vznikla účinná terapie, jež dokáže znásobit fyzické, duševní i energetické účinky původně jednoduché indické masáže hlavy.

 

Po fyzické stránce přináší indická masáž hlavy: zlepšení při bolestech hlavy, migréně, ucpaných dutinách, nespavosti, hučení v uších, napětí v čelistních kloubech. Působí antistresově na celé tělíčko.

 

Po mentální stránce přináší indická masáž hlavy: uvolňuje nervový systém a odstraňuje únavu způsobenou stresem a napětím, podporuje jasnější koncentraci a myšlení, uvolňuje stagnující energii. Přináší pocit harmonie, klidu a pokoje.

 

 

zpět na seznam masáží 

Nahoru